Dermatoskop DL 100

obj.č. DL100

Výrobca: DermLite

DL 100 - malý vreckový prístroj, bez použitia oleja

- originálna voľba mikrodermatoskopu bez použitia oleja počas vyšetrovania

- urýchľuje skorú detekciu melanómu so zosilnenou vizualizáciou pigmentových porúch tkaniva- bez použitia oleja 

- diodové osvetlenie zabezpečuje biele svetlo 

- DermLite umožňuje jasný a hlboký obraz do pigmentových porúch pre skorú detekciu melanómu a dysplastických név do niekoľkých sekúnd. 

Dosiahnutie vizualizácie bazálnych buniek karcinómu (BCC)

S 3 Gen technológiu- presvetlením kože za sucha a elimináciou skleneného objektívu, dokáže zobraziť krvné cievky, s čím je spojená aj skorá detekcia rakovinového nádoru. Krvné cievy môžu byť lepšie viditeľné s porovnateľnými DermLite dermatoskopmi do ruky, pokiaľ cievy nezmiznú z dôvodu tlaku kĺzavého povrchu sklíčka. ( Dr. Guiseppe Argenziano, Naples, Taliansko).

Univerzálny DermLite, alebo niekedy nazývaný DermaLite, je všestranný čo sa týka použitia. Pozorovanie pigmentových porúch, kŕčových žíl, transplantátov vlasov, kožných podráždení, alebo kožných porúch je len začiatkom. Spolu s DermLite kompaktnou veľkosťou a ľahkou konštrukciou ( len 99 g), sú možnosti prakticky nekonečné. Výdrž batérie je na 1200 vyšetrení kože pacienta s priemernou dĺžkou vyšetrenie 30 s na jedno znamienko, príp. iný objekt záujmu o vyšetrenie u pacienta lekárom. Táto vysoká výdrž batérie je vďaka technológii diódových svetiel a dlhodobej životnosti lítium iónového zdroju energie.

K prístroju je aj batéria DEL100 

Záruka: 2 roky

Cena tovaru vrátane príslušnej sadzby DPH 

330,00 €

Príslušenstvo